Kariéra

DesignTec hledá kvalifikované inženýry se zkušenostmi z oblasti FE analýz, simulací a výpočtů, a to zejména nelineární pevnostní a dynamické analýzy, teplotních úloh, dynamiky rychlých dějů a customizace software pro FE analýzu.

Pokud máte zájem o některou z následujících pozic, pošlete Váš strukturovaný životopis na adresu info@designtec.cz.

Volné pozice

V současné době nabízíme tyto volné pozice:

Výpočtář FEM

Hledáme strojního inženýra s více jak tříletou praxí v oblasti FE analýz pro náš tým výpočtářů v Brně.

Náplň práce:

  • - příprava, provádění a vyhodnocení FEM simulací (pevnostní výpočty, dynamika, vedení tepla) pro nejrůznější průmyslové aplikace
  • - jednání se zákazníkem (cíle a náplň projektu)
  • - samostatné vedení projektu
  • - prezentace výsledků zákazníkovi, vytváření technických dokumentů a výpočtových zpráv
  • - pracovní cesty a výkon práce u zákazníka (ČR + Německo)

Požadujeme:

  • - vysokou školu technického směru (strojírenství)
  • - zkušenosti s programem ANSYS
  • - minimálně tříleté zkušenosti v oblasti pokročilých nelineárních FE analýz (pevnostní výpočty, statika, dynamika)
  • - hluboké teoretické znalosti principů inženýrské mechaniky a konečných prvků
  • - aktivní znalost anglického nebo německého jazyka

Preferujeme:

  • - zkušenosti se software pro explicitní dynamiku (LS-Dyna nebo Autodyne)
  • - schopnost vytvářet a modifikovat CAD modely a sestavy (preferujeme SpaceClaim Direct Modeler, Design Modeler, Rhino, Solidworks, ProE nebo Unigraphics)
  • - praktické zkušenosti s modelováním a síťováním komplexních prostorových sestav
  • - znalost programování a skriptování v prostření ANSYS/Mechanical (APDL, ACT, J-script and Python)
  • - programování v C++, Fortran apod.
  • - zkušenosti s používáním inženýrských a matematických nástrojů, např. MATLAB, MathCAD, EXCEL apod.

top